V soboto, 26. 12. 2015, in v nedeljo, 27. 12. 2015, so se v Domu sportova v Zagrebu starejši dečki MOK Krka udeležili mednarodnega odbojkarskega turnirja z naslovom Božični turnir. Na turnirju, kjer je nastopilo osem ekip dečkov in 12 ekip deklic, so prvi dan novomeški odbojkarji okrepljeni z Urošem Štefaničem iz Kostanjevice na Krki najprej izgubili proti ekipi Ljubljane in prve ekipe Zagreba, nato pa z 2:0 premagali nemotivirane vrstnike iz Rovinja.

Drugi dan se Uroš ni mogel udeležiti turnirja zaradi bolezni. David, Aljaž, Tim , Valentin, Jaka, Arne, Janez in Domen so najprej premagali Sisak z 2:0, nato pa so v boju za 5.mesto po prvem dobljenem nizu proti Rovinju najprej popustili na sprejemu ter dopustili, da se Istrani razigrajo v obrambi na račun mlačnejših udarcev Krke zaradi slabšega sprejemanja in posledično težjih žog za napadalce Krke, ter dobro igro prenesejo v tretji niz. V odločilnem nizu so imeli odbojkarji iz Rovinja ves čas pobudo predvsem na račun slabšega sprejemanja in odlično opravljenega dela v obrambnih nalogah. Ko je že kazalo na prepričljivo zmago Rovinja, pa sta pri zaostanku 8 : 13 in 10 : 14 Domen Šetina z dvema blokoma in David Cimermančič z ostrimi servisi ekipo Krke vrnila v igro, toda ekipa Rovinja ni popustila ter z močnim napadom prek Lukića brez strahu in odločno zapečatila tekmo s 15:13 v korist Rovinja.