Odbojkarji Krke so v tekmi 17. kroga 1. DOL v športni dvorani Marof gostili Calcit Volleyball, ki je bil na koncu boljši z 0:3.

1. DOL za moške, 17. krog
MOK Krka – Calcit Volleyball
0:3 (-17, -26, -16)

Dvorana Marof, gledalcev 100, sodnika: Pevc (Škofja Loka) in Tomec (Novo mesto).
Krka: L. Brulec, Ožbalt, G. Erpič 3, Vrhovšek 4, Kosmina 3, U. Erpič, Drobnič 8, Pucelj, Bregar 1, Malenšek, Turk 14, Plot.
Calcit Volleyball: Hribar 1, Novljan 7, T. Štern 18, Štalekar 6, Vidmar 2, Štembergar Zupan 5, J. Brulec 3, Lakner 1, Kotnik 8, Ž. Štern 2, Videčnik, Konjedic.

Odbojkarji Calcita so upravičeno slavili še svojo 13. zmago v letošnji sezoni. Krkaši so največ pokazali v drugem nizu, ko so si priigrali celo zaključno žogo, toda razpoloženi Tonček Štern in Domen Kotnik sta preprečila izenačenje in gostom priborila še drugi niz. V tretjem nizu je pobudo zopet povsem prevzela gostujoča ekipa in po dobri uri igre so tri točke odšle v Kamnik.

Več lahko preberete v prispevku na spletni strani odbojkarske zveze ali v prispevku na spletni strani Dolenjskega Lista.

Ostali rezultati 17. kroga:
Fužinar Metal Ravne – SIP Šempeter 1:3
ACH Volley – Maribor 3:0
Panvita Pomgrad – Salonit Anhovo 3:2
Triglav Kranj – National Žirovnica 3:1

Športnik leta 2015 – vabljeni k glasovanju!

Odbojkarji Krke bodo prihodnjo soboto, 30. januarja, v zadnjem krogu prvega dela gostovali v Ljubljani. V športni dvorani Tivoli se bodo pomerili z ACH Volleyem. Tekma bo ob 19.30.