Odbojkarji Krke so v tekmi drugega kroga 1. DOL za moške v gosteh s 3:1 ugnali Fužinar sijMetalRavne. Z 22 točkami je bil najučinkovitejši igralec tekme Martin Kosmina.

1. DOL za moške, 2. krog
Fužinar sijMetalRavne – MOK Krka
1:3 (19:25, 20:25, 25:20, 17:25)

Fužinar: Stravnik 8, Jež 3, Lednik 2, Šavc, Tomaž 16, Jež 10, Milosavljević 1, Levar, Valentan, Rakić, Libnik (L).
Krka: Brulec, Ožbalt (L), Erpič G. 7, Vrhovšek, Kosmina 22, Erpič U., Stosić, Drobnič 14, Pucelj, Bregar 8, Renko, Turk 10

Odbojkarji Krke so se z drugo zaporedno zmago povzpeli na vrh lestvice 1. DOL. Po odlični predstavi proti Triglavu so se izkazali tudi na Koroškem. Nekoliko slabše so odigrali le v tretjem nizu. Domači odbojkarji so, predvsem na račun boljšega servisa, zabeležili so kar 6 točk z začetnim udarcem, osvojili časten niz. Varovanci Jožeta Časarja so v nadaljevanju hitro postavili stvari na svoje mesto in na prvi tehnični odmor v četrtem nizu odšli s prednostjo petih točk. V tem slogu so tudi nadaljevali zasluženo slavili nove tri točke.

Rezultati:
Fužinar sijMetalRavne – Krka 1:3 (-19, -20, 20, -17)
Triglav Kranj – SIP Šempeter 3:1 (17, -17, 14, 16)
Panvita Pomgrad – Hoče 2:3 (12, 26, -20, -24, -9)
Calcit Volleyball – Salonit Anhovo (še ni odigrano)
Maribor – ACH Volley (še ni odigrano)

Lestvico si lahko ogledate na povezavi.

Naslednja tekma za Krkaše bo že v sredo, 19. oktobra. V goste prihaja Maribor. Tekma bo ob 20. uri.