V soboto ob 19.uri, so se mlajši člani MOK Krka, ki nastopajo v 3. DOL – Zahod, pomerili z vrstniki z Brezovice pri Ljubljani in si priborili nove tri točke.

Za ekipo Krke so nastopili: Borin ©, Gotenc (L), Kafol, Murko, Ogulin, Gorše, Lindič, Dimič, Pečnik, Kovačič, Mohorčič, Brkopec.

3 . DOL zahod, 3. krog
Krka II – Brezovica II
3:1 (25:20, 25:15, 16:25, 25:19)

Po težki zmagi v Kranju in mladinskem turnirju v Kočevju, je ekipa mlajših članov, kadetov in mladincev zopet nastopila pred domačo publiko. S sproščenim pristopom in pozitivno energijo so prikazali veliko odbojkarskega znanja in premagali Brezovico z 3:1.

11. Portorož 3 0

V prvem nizu sta bili ekipi poravnani do sredine niza, potem pa je domača ekipa nekajkrat odlično odigrala v bloku in protinapadu in povedla z 1:0 v nizih. V drugem nizu je sledila popolna prevlada z odličnimi servisi Goršeta; Lindiča, Murka in Kafola, so blokerji ob mreži nizali blok za blokom. Posebej uspešna sta bila Dimič in Lindič, ki sta končala vsak pri 6 blokih, skupno sta jih dala 12. Lindič je poleg odličnega bloka še odlično serviral in napadal in bil najboljši po doseženih točkah. Tretji niz se je končal z 25:15. V tretjem nizu so gostje z Brezovice pritisnili s servisom in pojavile so se težave s sprejemom v domači ekipi. Poleg slabšega sprejema Goršeta in Gotenca, sta zašepala tudi organizacija napada in posledično sam zaključek. Gostje so pogumno servirali do konca in ob tem storili zelo malo napak in niz zaključili prepričljivo v svojo korist z 25:16. V četrtem nizu je zopet nekoliko bolje začela Brezovica in vodila vse do rezultata 10:13, ko je na servis prišel podajalec Kafol in v igro vstopil kapetan Borin, ki je poživil igro in zaključil nekaj pomembnih žog za potrditev uspešnih obramb. V tem delu niza je Krka prevzela pobuda in ni več dovolila presenečenja in niz pripeljala varno do konca v svojo korist z 25.19.

Po treh krogih in treh zmagah mlajši člani Krke zasedajo drugo mesto v 3. DOL – Zahod. V naslednjem krogu je ekipa Krke II prosta, jo pa čaka v nedeljo ¼ finale v mladinskem tekmovanju, ki se bo odvijalo v nedeljo 30.10. od 10.00 ure dalje v dvorani Marof. Na turnirju bodo sodelovale ekipe: Žirovnice, Calcita in Brezovice.