Pred zadnjima dvema tekmama sezone v 3.DOL, kateri bosta odločali o drugem potniku v drugo ligo (prvo mesto so si že zagotovili člani ekipe Calcit volley), so to soboto člani Krke II brez večjih težav zmagali v Ljutomeru. 

Kljub dolgi vožnji na drugi konec Slovenije v Ljutomer, so fantje KRKE II prikazali dobro igro in po 1 uri in 10 minutah premagali domačine. V postavo se je po dolgi odsotnosti zaradi poškodbe vrnil Matevž Hvala, ki je odigral praktično celo tekmo in bil nezgrešljiv v napadih. Dobro formo sta prikazala tudi srednji bloker Jošt Musizza in korektor Aljaž Fink.

3. DOL, 16. krog
Cleangrad Ljutomer – Krka II
0 – 3 (-21, -20, -19)

Trener Luka Brulec: “Vse nas je presenetil in navdušil sicer tihi mladi podajalec Matija Pirnar, kateri je poleg treh blokov in treh asov pokazal še zvrhano mero čustev ob vsaki doseženi točki. Vse to nas obdaja z optimizmom in željo po več. Naslednja tekma, morda že odločilna, sledi to soboto v Braslovčah, kjer bomo še nadgradili svoje želje in apetite po cilju sezone.